Kłodnica Gliwice - Korona Bargłówka

Zespół Korony Bargłówka, po dwóch wygranych w poprzednich meczach, przyjechał na Radomską z wielkimi nadziejami na zwycięstwo. Po raz drugi pogoda nie dopisała, a padający deszcz nie ułatwiał gry na grząskim boisku.
Wyrównana gra trwała do 25 minuty, potem coraz częściej przy piłce byli Gliwiczanie. Pierwsza bramka padła w 35 min., potem następne trzy i pierwsza połowa skończyła się wynikiem 4:0 dla miejscowych. Skarcona w pierwszej części Korona nie potrafiła nawiązać walki z Kłodnicą, co skutkuje stratą kolejnych 5 bramek. Gościom udało się obronić honor zdobywając 2 gole ze stałych fragmentów gry (rzut karny, wolny).

FC Kłodnica Gliwice - LKS Korona Bargłówka 9:2
Bramki: Skiba (35'), Nowicki (43', 65'), Sromek (41', 59', 63', 79'), P.Wieczorek (40'), Wierzbicki(78')
Skład: Szylak, Skiba, Zappa, Sromek, Pasak, Nowicki, Wojciechowsaki, Różak, P. Wieczorek, Nowak, Brózda
Weszli: Wierzbicki, Ambicki, Składaniec, K. Wieczorek, Lebiedziński