Drama II Kamieniec - Kłodnica Gliwice 2:4

Piękny pałac w stylu barokowym z XVIII wieku, Mysia Wieża, nie były celem przybycia zespołu FC Kłodnicy Gliwice do Kamieńca. Celem było wywiezienie 3 punktów w meczu z tamtejszym zespołem Dramą Kamieniec. Trzeba przyznać, że łatwo nie było. Mimo optycznej przewagi gości w polu piłka nie trafiła do siatki Dramy, a groźne kontrataki sprawiły, że do przerwy wynik był niekorzystny dla Kłodnicy, czyli 1:0 z dla gospodarzy. Po przerwie sytuacja się powtórzyła i było już 2:0. W tym momencie Gliwiczanie podkręcili tempo akcji i nareszcie zaczęły padać bramki. Rywal słabnie w oczach, co też przyczynia się do ostatecznego zwycięstwa.

Drama II Kamieniec - FC Kłodnica Gliwice 2:4
Bramki: Sromek (70', 73', 90') Skiba (75').
Skład: Dziura, Kuliński, P. Wieczorek, Ambicki, Pasak, Bajda, Zappa, Nowak, Skiba, Sromek, Obidziński.
Weszli: K. Wieczorek, Składaniec, Nowicki, Wierzbicki,