Kłodnica Gliwice - Wilki Wilcza 1:4

Zespół Kłodnicy starał się przełożyć zaplanowany na 1 października mecz z Wilkami Wilcza, ze względu na derby Górnik - Piast, na który udawało się kilku zawodników z Gliwic. Niestety przeciwnik nie wyraził na to zgody i znowu w nieco zmienionym składzie Gliwiczanie wyszli na boisko. Początek meczu zaczynał się nieźle dla gospodarzy, gdyż już w 10 minucie wyszli na prowadzenie po strzale Damiana Obidzińskiego. Niestety potem strzelali już tylko goście. Widoczne było w zespole Kłodnicy niezgranie poszczególnych formacji oraz problem z wyprowadzeniem akcji. Miejmy nadzieję, że do meczu w najbliższą sobotę ze Ślązakiem Bycina wszystko wróci do normy i zespół zademonstruje lepszy futbol.
Skład: Szylak, Ambicki, Brózda, Nowicki, Obidziński, Pasak, Skiba, Strug, Wierzbicki, Wojciechowski, Zappa.
Weszli: Bajda, Broll, Kuliński, Składaniec, K. Wieczorek.
FC Kłodnica Gliwice - LKS Wilki Wilcza 1:4.