Walka Zabrze - Kłodnica Gliwice 4:0

Do wyjazdowego meczu z Walką Zabrze zespół Kłodnicy przystąpił w nieco zmienionym składzie spowodowanym absencją kilku zawodników. Pomimo braków kadrowych, które osłabiły każdą formację zespołu, gra drużyny z Gliwic prezentowała się całkiem dobrze. Mecz stał na wysokim poziomie i był wyjątkowo ciekawy - dużo sytuacji bramkowych z obu stron oraz przemyślane konstruowanie akcji z dużą ilością podań. Niestety, bardziej skutecznym okazał się zespół gospodarzy. Z odrobiną szczęścia, przy pierwszym golu piłka "wturlała" się do bramki. Podobnie padła druga bramka, ale tym razem drużynie Walki pomógł jeden z zawodników Kłodnicy, strzelając "samobója". W drugiej połowie zespół Kłodnicy rzucił się do odrobienia strat, co kosztowało stratę kolejnych dwóch bramek. Walka Zabrze - Kłodnica Gliwice 4:0.