Orły Bojszów - Kłodnica Gliwice 0:3

W sobotnie popołudnie zespół Kłodnicy pojechał do lidera Orła Bojszów. Niestety z powodu obowiązków pozaboiskowych kadra na mecz była bardzo ograniczona. Dodatkowo kilku zawodników odniosło kontuzje, co zmusiły drużynę z Gliwic do gry w 10-kę przez dużą część drugiej połowy. Chociaż zespół gospodarzy prezentował większe doświadczenie i dojrzałość w grze naprzeciwko budującemu się zespołowi z Gliwic, to wynik nie odzwierciedla przebiegu gry. Na uwagę zasługuję piękna bramka strzelona z rzutu wolnego z odległości ponad 20 metrów, którą popisał się M. Zappa. Pomimo emocjonujących zmagań na boisku o wyniku meczy zadecydowały błędy organizacyjne gospodarzy. Z powodu występu nieuprawnionego zawodnika w zespole Orłów zwycięzcą spotkania została Kłodnica. Orły Bojszów - Kłodnica Gliwice 0:3 (na boisku 4:1).