Kłodnica Gliwice - Orły Bojszów 2:4

11 września, w upalną niedzielę o godz. 13:00 zespół Kłodnicy podejmował u siebie reaktywowaną drużynę Orły Bojszów. W pierwszej połowie goście mając przewagę w polu, zdobyli dwie bramki w 11 i 28 minucie gry. W drugiej połowie zespół Kłodnicy, pomimo znacznie lepszej postawy na boisku, stracił kolejną bramkę po błędzie. Ostatnie 15 minut były dość dramatyczne, a to za sprawą Zappy i M. Wierzbickiego, którzy w 80 i 83 minucie zmienili wynik na 2:3. Należy również wspomnieć o ewidentnym zagraniu ręką zawodnika z Bojszowa we własnym polu karnym, które powinno zakończyć się rzutem karnym dla Kłodnicy, ale niestety sędzia popełnił znaczący błąd i nie wskazał na "wapno". Nasza drużyna rzuciła się do ataku, w celu wywalczenia remisu. Niestety ataki Kłodnicy zakończyły się skuteczna kontrą przeciwnika, który przypieczętował swoje zwycięstwo strzelając w 90 min. bramkę na 2:4.